sohbet odaları

Siyasi hayatımda ne aldanan oldum ne aldatan!!!

redyellow

Bronz Üye

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siyasi Hayatımda Ne Aldanan Oldum Ne Aldatan Oldum

Kılıçdaroğlu'nun 'örtülü darbe' sözlerine tepki gösteren Erdoğan, "Örtülü darbe ise dosyalarını ortaya koy. Biz de gereğini yapalım. Siyasi hayatımda ne aldanan oldum, ne aldatan oldum." dedi.

Kaynak : haberler.com

Roman

Kayıtlı Üye
Ayağının mantarı olalım kaşı bizi reis hüloooğğ

ZiFiR

Platin Üye
Komplo teorilerini beyin fonksiyonlarının önüne geçirmekle maruf bir kitle var.Piramit beyinli kavşaklar.bok atıp çamura yatmakdan başka ederleri yok.

silistre

Bronz Üye
Sayın Tayyip Erdğan, bu sözleri bilinçli bir şekilde kullanmış ise vay halimize... Yahu daha dün FETÖ darbesi sonrası, ''Allah bizleri affetsin'' demedi mi? Danışmanı, ''bizlere kumpas kuruldu'' demedi mi? Bu sözler itiraf değil midir?
Fetöcülerin kumpası ile içeri atılan şerefli askerlerimiz Ergenekon davalarında uyduruk delillerle suçlanırken bu davanın savcısıyım diyen Tayyip Erdoğan aldatılan olmuyor, on yıllardır FETÖ cülerin ABD ajanı olduklarını ifade eden bizler hayır dediğimiz için, aldatılan, aldanan ve de FETÖ cü PKK lı oluyoruz.

Eyyyy Tayyip Erdoğan! Siz Türk Milliyetçiliğini ayaklarınızın altına alırken de bizler sizi ikaz etmiştik, bundan sonra ikaz etmeyeceğiz. ne haliniz varsa görün!

joe black

Bronz Üye
salondan biri de kalkıp dememiş mi "at yalanı ... inananı"

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 19)