sohbet odaları

Son Dakika:D

PRoFessoR

Bronz Üye
Aşkından yanıp tutusan she ceoyu kacardı.ıkısındende henuz haber alınamıyor.cıftın ıstanbul zekerıya koyde terkedılmıs bır gazınoda oldugu hakkında duyumlar alıyoruz:D

Emre forumun adını degıstırme kararı almıs.aldıgımız son habere gore forumun ısmı zeynepce olucakmıs:D

S

She`

Guest
:haha::haha::haha::haha: Çok güldüm ya :D Geldik evimizdeyiz biz merak etmeyin bizi :p :zuha:

PRoFessoR

Bronz Üye
Nereye kacırdın ceoyu bıze hıkayesını anlatırmısın.D

S

She`

Guest
İş çıkışı Servis şöförünü rehin alıp Servisteki diğer çalışanları boşattım Sadece Ceo ve ben kaldık birde Şoforumuz. En arka koltuğa geçtik. Kokusuyla gene sarhoş etti beni :( Kemiklerimizi kırarcasına sarıldık :o Sonra çok güzel bir mekana gidip yemek yedik sonra gecelere aktık sizinde kulağınıza gelen duyumlar gibi :p :haha: Daha sonrada Evimize geri döndük güzelce uyuduk sabah erken kalkıp kahvaltı hazırladım aşkıma :p
:zuha::zuha:​

PRoFessoR

Bronz Üye
Tem oto yolunun ankara ıstıkametınde trafık var dıye edırne ıstıkametının ters yonunde bır servıs aracı gıdıyordu demek sızdınız.ne askmıs
bu sene forumbahane en cılgın uye odulunu sıze verıcez:D

S

She`

Guest
Siz bizimi takip ediyordunuz birdahakine helikopterle kaçırıcma askımı böyle olmuyor :p

PRoFessoR

Bronz Üye
Uydudan ızlıyoruz sızı:D
bızden bısı kacma:P

PRoFessoR

Bronz Üye
Etik anlayısımız geregı kısılerın ozel hayatlarına fazla gırmıyoruz:P

imported_Cemre

İçim hem kimsesizdi, hem kalabalık...
Gümüş Üye
Vay be aşklara bak :D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)