sohbet odaları

Son Dakika: Master Gözaltına Alındı:D

A

aXi

Guest

Son Dakika Sayın Adminimiz Master Şike iddasıyla Gözaltına Alınmıştır Detaylar Birazdan:D

pOrsche

Kayıtlı Üye
valla ben at fln almadım bırak atı at nalı bile vermediler.(forumdayız ucu bizede dokunabilir diye şimdiden suçsuz olduğumu söyleyeyim )

A

aXi

Guest
Savci tarafından ifadesi alınmaya başlanan Master ben masumum dedi tek sucum Admin olmak mı Savcim dediği belirtildi:DDDDD

Master

Altın üye
Savci tarafından ifadesi alınmaya başlanan Master ben masumum dedi tek sucum Admin olmak mı Savcim dediği belirtildi:DDDDD
Savcıyla kola içiyoruz karşılıklı ne ifadesi yok öyle birşey inanmayın :D

A

aXi

Guest
Savcı tutklama kararıyla sevgili adminimizi Forumbahane Cezaevine yolladı. Yarın ise yok yarın olmaz Pazartesi günü ise Hakim karşısına çıkacak Master'e başarılar dilioruz Sanki maca çıkıyo:D

A

aXi

Guest
Soruşturma esnasında Master adminimiz değerli üyemiz BBuuLLuuTT'un isminide Savcıya verdiği belirtildi vay arkadaş çok kötü:(

Nepenthe

Bronz Üye
:) Master sendemi yahu sendemi bu işlere bulaştın, Artık metriste adminlik yapar, ordan bilgi aktarımında bulunursun :):)

A

aXi

Guest
Metris değil Forumbahane Cezaevi:DD sigarada icmio ne alıp gitsek buna:DDDDDDDDD

pOrsche

Kayıtlı Üye
Soruşturma esnasında Master adminimiz değerli üyemiz BBuuLLuuTT'un isminide Savcıya verdiği belirtildi vay arkadaş çok kötü:(

Ucunun Bana dokunacağı biliyodum zaten.ama bu kadar erken değil.AlLAHIM nEYDİ gÜNAHIM.

Master

Altın üye
:) Master sendemi yahu sendemi bu işlere bulaştın, Artık metriste adminlik yapar, ordan bilgi aktarımında bulunursun :):)
ultrAslan bari sen inanma :) Alayı uydurma bu haberlerin :) ( Istiyorsan savcıya senin ismide verebilirim :D )

A

aXi

Guest
Pazartesi günü olacak olan mahkemesini bekleyen Master ben masumum desede:D Suan söylenecek pek bişey yok ayrıca Bir çok ismin Bu olayla ilgili takip edildiği bilgisinide aldık:D

A

aXi

Guest
Janem gelimin sen hukukun işine karışma atsınalr içeri oh süper olur:D

Master

Altın üye
ya Axim nerden buluyon bunları ortada bir suçlu varsa aynaya bak master suçsuz ben sahidim savcı tanıdıkmı acaba bi el atsam arasam :)
Yakışır JaNeM, içerden çıktıktan sonra seni bizim takıma transfer edicem :p

A

aXi

Guest
İşte bakın şike şike:DDDDDDD Master bey savcıya admine olarak bu delilleride vericem:DDDDDDDDDDDDDD

Nepenthe

Bronz Üye
Master benimle uğraşma ben bi knouşursam çok kişinin başı yanar demedi deme, Bildiklerimi anlatırsam yer yerinden oynar, İsim vermek gibi olmasın ama bu işin içinsde aXi ve EmRe de var :D:D

A

aXi

Guest
Silin konuyu:DDDDDDDDDDDDD temizleeeeeeee ben bu yaşta gidemem cezaevine Master masum:DDDDDDDDDD

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)