sohbet odaları

SON Dakika ! Suriyeye savas ilan edildi. Füzeler Ateslendi !

Kitai

Gümüş Üye
Nisan Biiiiiiir :D

:hadihepberaber::hadihepberaber::hadihepberaber::nazar::nazar::nazar:

M

MechuL

Guest
Böyle şaka mı olur gözünü seveyim.
Konuya nasıl girdim hatırlamıyorum.

Aprendiz

Gümüş Üye
Gülün boşuna gitmesin :T:

FaRoCK

Kayıtlı Üye
Biri şunun gemisini batırsın :D

Plesk

Bronz Üye
Dj biraz önce nisan 1 konusunu görmüştüm hiç aklıma gelmedi, öyle bir giriş yaptım ki konuya
Senin.. :D

Yarmagül

Altın üye
tüü Allah senii :D
artık herşeye olur gözüyle baktığımdan , korktum bir an . Banlayın bunu 1 Nisan cezası .:s

Kitai

Gümüş Üye
Harbiden Cok pis oldu dimi :D
Bi bakiyosun yarin Suriye yerle bir:zuha:

Impossible

# godlovezugly
Kayıtlı Üye
Bunu, bunu, bunu alın burdan.

Classiic

Platin Üye
dedim tezeği avuçladık ama iyiki nisan 1 miş :D

Kitai

Gümüş Üye
Gülün boşuna gitmesin :T:
Ya yemin etmistim senle muhatab olmicaktim, alinti yapmicaktim o kadar hakaret dolu yorumuna birsey demedim ama buna birkac kelime söyleyecegim :D

Sende gercekten bir anormallik var. Nerede nasil tepki verecegini kestiremiyorsun :p
Diger yorumlar ile kendininkini bir karsilastir.
Var sende birseyler var :p
iyi degilsin sen :D

Aprendiz

Gümüş Üye

Ya yemin etmistim senle muhatab olmicaktim, alinti yapmicaktim o kadar hakaret dolu yorumuna birsey demedim ama buna birkac kelime söyleyecegim :D

Sende gercekten bir anormallik var. Nerede nasil tepki verecegini kestiremiyorsun :p
Diger yorumlar ile kendininkini bir karsilastir.
Var sende birseyler var :p
iyi degilsin sen :D

Ah canım benim eyvallah. Sizin gibi olmaktansa ben böyle olmayı yeğliyorum. Teşekkür ederim :cici:

SunSet

Bronz Üye
korsan gemini çalsınlar emiiiiii :D bütün ev halkını paniklettim sayende:D

EkSen

Altın üye
Yıllardır 1 Nisan günü tüm kültürler tarafından uygulanan ve "Nisan 1 Şakası" olarak bilinen olayın hikayesinin şöyle olduğu iddia edilmektedir:

"15. yüzyılın sonlarında, Haçlı ordusu Endülüs Müslümanlarının son kalesini kuşatır. Uzun süren bir kuşatma olmasına rağmen, kış aylarının da etkisiyle, kale korunabilmektedir. Durumun zorluğunu anlayan Haçlı ordusunun komutanı değişik taktikler düşünmektedir.

En sonunda 31 Mart gecesi Kalenin önüne giderek bir elinde Kur'an bir elinde İncil 'Şu iki kitap üzerine yemin ederim ki, teslim olursanız bu akşam size bir şey yapmayacağım' der. Gerekli görüşmelerden sonra canlarının kurtarılması karşılığında Müslümanlar kaleyi teslim ederler.

Ertesi sabah, yani 1 Nisan sabahı, Haçlı ordusu komutanı bütün Müslümanların öldürülmesi için emir verir. Bunun üzerine Müslümanlar 'Yemin etmiştiniz, bize söz vermiştiniz' dediklerinde Haçlı ordusu komutanı 'Benim sözüm size dün akşam içindi, bugün için size bir sözüm yoktur' diye cevap verir ve bütün Müslümanlar orada şehit edilir.

İşte o gün bugündür 1 Nisan hristiyanlar arasında 'Hile Günü' olarak kutlanmaktadır.

Maalesef halkımız arasında da yaygınlaşmış, yüzlerce, binlerce müslümanın katliam günü olan 1 Nisan'lar, bir şakagünü olarak kutlanmaktadır.

Buhâri

Kayıtlı Üye
Bazı şeylerin şakası olmaz, Savaş gibi. Savaşa giren ülkeler de her ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar mutlaka kayıplar verirler. Allah bizi savaş belâsından muhafaza buyursun inşaAllah.

F

Fenerbahçe

Guest
Şaka amaçlı olduğu için ForumBahane Serüvenlerine taşındı konu.

Fasl-i Mavi

Kayıtlı Üye
Bence yüklenmeyin , hayatımız okadar çok şaka gibi olaylar varki , bu sadece bizim tarafımızdan olan bi şaka , diğerlerine tepki verilmiyorsa , bunada verilmemesi lazım , adı üstünde şaka :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)