sohbet odaları

Son moda düğün konseptleri "Wedding Dream Ankara"da tanıtıldı

Zeytin

Özel Üye
Katılım
9 Nisan 2019
Mesajlar
5,403
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
3,988
Başkentte düzenlenen "Wedding Dream Ankara"da, evlenecek çiftler moda gelinlik ve damatlıklardan mücevherat ile davetiyelere kadar ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetlerin bir arada tanıtıldığı etkinliğe katıldı.Bir otelde düzenlenen, yılın son moda düğün konseptleriyle renklendirilen ve evliliğe dair birçok ürün ve hizmetin gözler önüne serildiği etkinliğe Atıl Kutoğlu ve Tuvana Büyükçınar’ın da aralarında bulunduğu ünlü modacılar katıldı. Gelinlikten damatlığa, mücevherattan davetiye çeşitlerine kadar sektörün ünlü markalarının stantlarının yer aldığı programda, evlenecek bazı çiftler de düğün provası yaptı.'Talep düşünüldüğünden fazla oldu'
Organizasyonun ev sahibi Mehtap Özdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çiftlerin düğün öncesindeki hazırlıklarını kısa sürede tamamlamalarına imkan sağlayabilecek bir etkinliğe imza attıklarını dile getirerek, "Talep düşündüğümüzden fazla oldu. İnşallah bundan sonraki organizasyonlarda da bunu devam ettireceğiz." dedi.

Organizatör Emel Oysal da otele gelen çiftlerin talepleri doğrultusunda etkinliğini düzenlediklerini söyledi.Projenin İstanbul’da organize edilerek Ankara’ya taşındığını vurgulayan Oysal, gelin ve damat adaylarının evliliğe dair her şeyi bir arada bulmaktan mutlu olduklarını ilettiklerini dile getirdi.

Yılın gelinlik trendlerine ilişkin bilgi veren modacı Atıl Kutoğlu, gelinlik ağırlıklı çalışmadığını ancak ilerleyen dönemlerde herkesin ulaşabileceği bir kendisine ait bir gelinlik koleksiyonunun piyasada olacağını söyledi.Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak
Kadınların hiçbir dönemde bugünkü kadar özgün ve çeşitli gelinlik modelleri seçme şansı olmadığını vurgulayan Kutoğlu şöyle konuştu: "Evlenecek genç kızlarımız çok şanslı bir jenerasyon. İster dar, ister bol, ister romantik, ister klasik, ne isterlerse hepsi trend, hepsi moda. Biz modacılar gelin olacaklara geniş bir seçenek sunuyoruz. İsteyen parıltılı şıkır şıkır bir gelinlik, isteyen de daha sade düz hatlardan oluşan bir gelinlik giyiyor. Gelinlik trendlerinde bu yıl yok yok, sınırsız bir özgürlük var. " Bu akşam saat 22.00’ye kadar devam edecek etkinliğin geliri, TSK Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak.

AA​
 

Lawyer

Bronz Üye
Katılım
7 Eylül 2016
Mesajlar
2,030
Puanları
63
Yaş
34
Konum
AĞCM
Tepkime puanı
169
Son dönemlerde özellikle evlenirken düğünlerdeki gösteriş ve şatafatlıklara anlam veremiyorum. Bu kadar şatafat ve gösterişten sonra kaç yıl boyunca borç ödüyorlar merak ediyorum. :)
 

Şüheda

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Katılım
14 Eylül 2019
Mesajlar
1,955
Puanları
93
Konum
Ankara
Tepkime puanı
755
Yani bu tür gösterişli düğünlere gerek yok bunun yerine vakıflara bağış yapılıp sade bir nikahla evlenmek en doğalı, en mantıklısı, en güzeli, en insancıl olanı vs.
 

Hilal

Gümüş Üye
Katılım
31 Mayıs 2015
Mesajlar
5,404
Puanları
93
Tepkime puanı
1,594
evlendikleri gibi boşanıyorlar stock.. bi çoğu böyle. aktivite olsun diye bi düğün yapabiliriz en şatafatlısından xd
 

Stockholm Sendromu

Bronz Üye
Katılım
29 Nisan 2019
Mesajlar
3,497
Puanları
93
Tepkime puanı
2,025
kızz ne güzel olur he biraz kurtlarımızı dökeriz. sdjkfsd
 

Karma

Platin Üye
Katılım
7 Eylül 2015
Mesajlar
17,805
Puanları
93
Tepkime puanı
655
evlenecek kızlarımız
çok şanslı diyor
gidin evlenin
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst