sohbet odaları

Sorgu Odası Konuğu X Admin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aze

Bronz Üye
Merhaba arkadaşlar,

İstek üzerine sorgu odası bölümünü tekrardan aktifleştirdik.
Sizlerden gelen talep üzerine de ilk sorgu adayımız,adını anmadan duramadığınız @X admini konuk edeceğiz.
Şeffaf ve mantıklı sorular sorarak tatmin edici cevaplar alabilirsiniz.
Bölümün adı sorgu odası diye,goygoy ve hakaret boyutuna varacak cümleler yazanlara gerekli işlemler yapılacaktır.
Sonra yok ben duymadım demek yok.
Konuşurken olduğu gibi yazarken de her cümlenizden sorumlu olduğunuzu ve karakterinizi yansıttığınızı unutmayın.

Sorgu başlasın...

Scarlett O'hara

Bronz Üye
Şeffaf odadan farkı ne?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: X

Mavi

Altın üye
Ahlak kavramının size göre ne ifade ettiğini merak ediyorum.
Açıklar mısınız ?

• Beğen

La'edri

Gümüş Üye
Scarlet o'harayı seviyor musun ? Aranızdaki iletişim ne boyutta

• Beğen

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Şeffaf odadan farkı ne?
Merhaba ;

Goruyorum ki yonetici dostlarimizi tanimadiginiz icin bazi aksakliklar yasaniyor (Dogaldir) her hafta bir yoneticimizi burada konuk edelim, isteyen sinirlari asmadan istediğini sorsun.

Seffaf oda uyelerimiz icin.

Hüma

Gümüş Üye
Öncelikle sana Teşekkür ederim X admin. Ben bile bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim beni şaşırttı bu forum. (:

Kaç senelik bir aradan sonra ırc forumları hayata geçti?
Hayata geçmesine ne neden oldu?
Şu an ki ortamdan memnun musun?
Forumsalı satın alırken aklından ne geçti?

Scarlett O'hara

Bronz Üye
Neden ayrıştırıyoruz, mantığı nedir?

Son düzenleme:
  • Beğen

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Ahlak kavramının size göre ne ifade ettiğini merak ediyorum.
Açıklar mısınız ?
Kavramsal olarak aciklamak akademik bir yorum gerektirir, ben musadenizle bu kelimenin hayatimdaki karsiligini aciklamak isterim.

Ben inancim geregi ilgili hadiste gecen sekilde yaklasiyorum biraz ahlak kavramina

“ Utanmiyorsan, diledigini yap “

Forum özelinde konusacak olursak ;

Burada yahut daha once bulundugumuz platformlarda bir kisiye “LAN” bile demisligimiz yoktur ama buradaki saygideger bazi arkadaslar bizi maalesef cok zorladi. Neden? Inanin hic bilmiyorum.

Merhaba? desek, sinkafli kufurler duyacagiz endisesine kapildik bazen. Bu konuyu birazda o yuzden aktif ettirdik, sorunu olan sebebini soylesin ki cevabini bulalim.

Tesekkur ederim.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Scarlet o'harayı seviyor musun ? Aranızdaki iletişim ne boyutta
Kendisiyle seviyeli bir iletisimimiz mevcud, degil mi Scarlett :)

Forumsal üyeleri hakkında ne düşünüyorsun? : ))
Forumsaldaki arkadaslarla o kadar ilgileniyoruz ki kendi kullanicilarimiz bize bazen gonul koyuyor. Yonetilmesi sabir isteyen bir kitle diyelim. Sizler gibi cok degerli arkadaslarda mevcud içlerinde.

Öncelikle sana Teşekkür ederim X admin. Ben bile bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim beni şaşırttı bu forum. (:

Kaç senelik bir aradan sonra ırc forumları hayata geçti?
Hayata geçmesine ne neden oldu?
Şu an ki ortamdan memnun musun?
Forumsalı satın alırken aklından ne geçti?

Merhaba bu konuyu sahsiniz nezdidinde izah etmek istiyorum

Benim ve ekibimin son yonettigi forum Kontrol ediliyorsunuz... isimli sitedir. Biz ilgili arkadaslara devrettigimiz zaman alaninda Turkiye’nin en buyuk sitesiydi. 2012-2019 yillari arasinda internet ile alakali projeleri tamamen biraktim. Bu domainide ifnet bizdeyken marka tescil olarak almistik.

Maalesef sattigimiz arkadaslar adeta platformun icine ettiler diyebilirim. Oro..pu diyerek uye banlamalar, profile transeksuel resmi koyarak banlamalar, IRC ve mIRC dunyasi’na kendince emek vermis herkesi platformdan uzaklastirma. Insanlarin ozel hayatini ahlaksizca ve edepsizce yaymalar vs. bizi bu platformu kurmaya adeta mecbur birakti diyebilirim.

Forumsal.net ben internet hayatimi biraktiktan sonra kurulmus bir platform. Kurucusu bizi tanidi sagolsun, kendisine ilgilenemedigi icin surekli geri gittigini ve boyle giderse tamamen kapanacagini defalarca izah ettim.

PARA ile degil projelerimize guvendigi icin verdi, zira kendisinin paraya ihtiyaci oldugunu dusunmuyorum ve sunu iddaa edebilirim benden baskasi bu domaini Emre’den zor alirdi, emin olabilirsiniz. :)

Buyumek, gelismek, atilim yapmak bunlae suan ki hedeflerimiz. 3-5 ay sonra baska bir platformdan yeni uyeler görebilirsiniz. Ciddi manada devam edecegiz gelisime imkanlarimiz el verdigince.

Neden ayrıştırıyoruz, mantığı nedir?
Ayristirmiyoruz, kaynasmaya calisiyoruz. Sebebini diger mesajimda izah ettim.

Scarlett O'hara

Bronz Üye
Hiç anlatamadım, hiç anlamadılar.

Son düzenleme:

Mavi

Altın üye
Kavramsal olarak aciklamak akademik bir yorum gerektirir, ben musadenizle bu kelimenin hayatimdaki karsiligini aciklamak isterim.

Ben inancim geregi ilgili hadiste gecen sekilde yaklasiyorum biraz ahlak kavramina

“ Utanmiyorsan, diledigini yap “

Forum özelinde konusacak olursak ;

Burada yahut daha once bulundugumuz platformlarda bir kisiye “LAN” bile demisligimiz yoktur ama buradaki saygideger bazi arkadaslar bizi maalesef cok zorladi. Neden? Inanin hic bilmiyorum.

Merhaba? desek, sinkafli kufurler duyacagiz endisesine kapildik bazen. Bu konuyu birazda o yuzden aktif ettirdik, sorunu olan sebebini soylesin ki cevabini bulalim.

Tesekkur ederim.
Yönetiminizi genel olarak eleştirir misiniz?
Yönetimi eleştirmek ahlaksızlık mıdır?
Hiç düşüncenin banını kaldıracak mısınız?

• Beğen

X

Yönetici
Proje Sorumlusu

Yönetiminizi genel olarak eleştirir misiniz?
Yönetimi eleştirmek ahlaksızlık mıdır?
Hiç düşüncenin banını kaldıracak mısınız?
Daha bu sabah climax isimli arkadasin ettigi hakaretleri sanirim hayatiniz boyunca isitmemissinizdir. Kendi isinize gelen kisimlari gormeyi birakirsaniz saglikli iletisim kurabiliriz.

Evet tabi ki elestiririm siLex Alper Adem Neo Deep Ocean bu adamlarin benden yedigi lafin haddi hesabi yoktur. Ayni sekilde birbirimiz icindede cok tartistik ama senelerdir bir aradayiz cunku mesele sahsi degil ve hepsi benim icin tarifi kiymetsiz degerdedir.

Bahsettiginiz sahis ile hususi olarak ilgilenmesi icin bir yonetici tayin edilmis ( yaSmin ) butun soru, sorun problemlerini bize hususen izah etmesi icin her turlu özgürlük ve imkan verilmistir.

Bir insana baskalarinin yaninda verilen ogut, ogut degil hakarettir demis Hz. Ali. Elestireceksen önce o ranki sildireceksin, bagini koparacaksin ondan sonra zaten arkadaslar yaziyor sabah aksam elestiri bizde mantikli olanlari degerlendiriyoruz.

Bes para etmezsiniz, “ A, B “ isimli yoneticilerin tirnagi olamazsiniz vb. Bunun neresi elestiri? eleştirinin tanimini lutfen bir okuyun.

Bahsettiginiz sahsin bani acilmayacak, hayir. Kendisi gelip buradaki butun yonetici arkadaslardan ozur dilerse arkadaslarin tamamida affederse acilir.

Scarlett O'hara

Bronz Üye
Demek senden yedikleri lafların haddi hesabı yok.

Sen bunların nesi oluyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 9)