sohbet odaları

Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz'a Darbe Üstüne Darbe!

Zeytin

Özel Üye
Katılım
9 Nisan 2019
Mesajlar
5,403
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
3,986
2016'da sosyal medyaya yüklediği videolarla şöhret olarak DJ'lik yapmaya başlayan Kerimcan Durmaz'a yanlışlıkla paylaştığı video sonrası tepkiler çığ gibi büyüdü. Önce vereceği konseri iptal edilen Durmaz, şimdi de takipçilerini kaybetmeye başladı.

2016'da sosyal medyaya yüklediği videolarla şöhret olan, sonra DJ'lik yapmaya başlayan Kerimcan Durmaz'ın yanlışlıkla paylaştığı video sonrası tepkiler çığ gibi büyüdü.

KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından yapılan müstehcen paylaşımla ilgili, "Görüntüdeki kişi ben değilim" açıklamasını yapmıştı. Bu sözleri inandırıcı bulmayan binlerce kişi, Kerimcan Durmaz'ın hesabını şikayet etmişti. Kerimcan Durmaz'ın önce konserleri iptal edilmeye başlandı. Şimdi ise bir gün içerisinde 100 bin takipçisini kaybetti.

"KERİMCAN'I TAKİBİ BIRAK"

Kerimcan Durmaz'ın Takipçi sayısı 3.1 milyondan 3 milyona düştü. Sosyal medyada "Kerimcan'ı takibi bırak, çirkinliğe sessiz kalma" kampanyası başlatıldı.sondakika.com​
 

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Katılım
4 Nisan 2019
Mesajlar
2,764
Puanları
93
Konum
Karşıyaka
Tepkime puanı
3,475
Takip edilen bu adamdan beklenti nedir acaba? Mizah mı? Sosyal mesaj mı? Beklenti nedir yani?
Bu tarz insanlar sosyal medya ve kendini marjinal olarak tanıtan ergenler sayesinde bu seviyeye geldiler. O yaptıgı paylaştıgı video ve benzeri şeyler dışında birşey beklememek lazım.

Not: cinsel kimliği, tercihi zerre umrumda değil. Kınamıyorum da.
 

esekherif

Bronz Üye
Katılım
25 Mart 2019
Mesajlar
2,168
Puanları
93
Tepkime puanı
2,303
Cinsiyet eşitliği adı altında yürütülen projenin kahramanı.
 

Run

Özel Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
6,789
Puanları
93
Konum
Adana
Tepkime puanı
2,902
Bu adamı takip edenler ne görmeyi bekliyordu, zaten hak ettiği şeyi göstermiş adam. Bu kadar sanattan ve bilimden uzak bir toplum olamaz, böyle soytarılar bir de fahiş paralar kazanıyor.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst