sohbet odaları

Talihsizlik | Director'ün İtirafı

Türk

Altın üye
Fanatik bir Elazığspor taraftarı olduğumu belirtmeme gerek yok heralde imzamdan da anlaşılıyor :) Olay bundan yaklaşık 3 yıl önce meydana geldi.Ben Erzincan'da okuduğum yılda çok önemli bir Elazığspor maçı vardı.Kazanan o zamanki ismiyle Bankasya şimdiki adıyla Ptt 1.lig'e yükselecekti. Benim ne yapıp ne edip bu maça gelmem lazımdı fakat;final haftasına denk geldiği için şansım zordu. Hem ailemle bir iki telefonda konuşurken geleceğimi söylediğimde fena kızmışlardı.

Şeytan aklıma girdi kim takar finalleri dedim ve maçtan 1 gün önce ben atladım otobüse geldim Elazığ'a. O gece mecburen arkadaşımda kaldım.Sabah da maça beraber gittik.Maç bittikten sonra tekrar arkadaşıma geçecektim aynı gün yine gece 23:00 da otobüsle Erzincan a dönecektim. Neyse stada geldik maç başladı felan derken devre arasında telefonum çaldı . Arayan babamdı.

Gürültülü ortam olmasına rağmen açtım mecburen telefonu zorlukla konuşmaya başladım. Nerdesin dedi ,yurttayım dedim . Lan hele arkana bi bak p...venk burası yurda benziyor mu hiç dedi ! Şok olmuştum bi döndüm 4 sıra üstümde babam oturuyor :) 12 bin kişilik stad da babam ın 4 sıra önünden bilet almıştım talihsizliğe bakınız :)

Annem duysa çok kızardı geldiğimi , babama durumu anlattım gidecem dedim o da iyi annene söylemeyelim dedi çok kızar stad çıkışında öpüştük tokalaştık ayrıldık. Hala daha söylemedik anneme :D

Sabırla okuyan herkese teşekkür ederim :)

Eugène

Bronz Üye
Baban iyi anlayışlı biriymiş. 'Olmadı bir meşale yakar, mutluluklar dilerim'e gerek kalmamış.

Sonya

Gümüş Üye
Neyse stada geldik maç başladı felan derken devre arasında telefonum çaldı . Arayan babamdı.

Gürültülü ortam olmasına rağmen açtım mecburen telefonu zorlukla konuşmaya başladım. Nerdesin dedi ,yurttayım dedim . Lan hele arkana bi bak p...venk burası yurda benziyor mu hiç dedi ! Şok olmuştum bi döndüm 4 sıra üstümde babam oturuyor :) 12 bin kişilik stad da babam ın 4 sıra önünden bilet almıştım talihsizliğe bakınız :)
:D Dünya nekadar küçükmüş dimi? Nerden aklına gelir aynı yerde aynı ortamda babanla karşılaşacağını..:dd

M

Maria puder

Guest
:=) çok ilginç bi rastlantı olmuş..
ama babalar sır saklar anneler gibi değildir:p

Türk

Altın üye
Baban iyi anlayışlı biriymiş. 'Olmadı bir meşale yakar, mutluluklar dilerim'e gerek kalmamış.
:D
Babam zaten bu sevdaya alıştırdı beni bu yüzden anlayışla karşılıyor bu tarz durumları :)

:D Dünya nekadar küçükmüş dimi? Nerden aklına gelir aynı yerde aynı ortamda babanla karşılaşacağını..:dd
Aynen ,Dünya küçük sözü doğru galiba :) İşin diğer bir komik tarafı genelde Babam kale arkasına gider , bu sefer paraya kıyıp kapalı ya gelmişti :D

:=) çok ilginç bi rastlantı olmuş..
ama babalar sır saklar anneler gibi değildir:p
Anneler de kız çocuklarıyla sır saklarlar diye biliyorum :D

Sonya

Gümüş Üye
:D

Aynen ,Dünya küçük sözü doğru galiba :) İşin diğer bir komik tarafı genelde Babam kale arkasına gider , bu sefer paraya kıyıp kapalı ya gelmişti :D
:D:D:D
Şansızlığa bakarmısın tühhh bee:D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)