Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

tblock hk.

Fredyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar, elimde böyle komutlu bir tblock kodu var. Benim istediğim kanaldaki banlar temizlendiği vakit benim almış olduğum tblocklar açılmasın. Otomatik tekrar ban modülünü geri alsın. Almış olduğum tblocku sadece ben kaldırabileyim. Olabilirse şayet #Bilgi ye uyarı mesajı da gelebilir. Almış olduğunuz tblock açılmak isteniyor. gibi..
Kod:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.

Emrehan

Üye
Moderator
Kayıtlı Üye
Merhabalar, elimde böyle komutlu bir tblock kodu var. Benim istediğim kanaldaki banlar temizlendiği vakit benim almış olduğum tblocklar açılmasın. Otomatik tekrar ban modülünü geri alsın. Almış olduğum tblocku sadece ben kaldırabileyim. Olabilirse şayet #Bilgi ye uyarı mesajı da gelebilir. Almış olduğunuz tblock açılmak isteniyor. gibi..
Kod:
Kod:
Test etme fırsatım olmadı lakin çalışır diye düşünüyorum. Banlarınızı baştan ekleyin hafızaya eklensin.

İyi forumlar.

Fredyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
@Emrehan üstadım teşekkürler ama olmadı. Kanal ban listesi temizken ekledim.

Fredyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler evet çalışıyor uykulu olarak fark etmemişim :) Emeğinize sağlık..

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)