Tek el ile yumurta kırmak

Anna Karenina

Özel Üye
Ben bekledim ve öyle cevap verdim. İşte böyle de centilmen biriyim.
Albert ne demiş.. hiç hata yapmayan insan, yeni bir şey denememiştir...... Albert şunu da söylemiş... Bir hatayı iki defa tekrar etmeyen en mükemmel insandır... ama bu beni ilgilendirmiyör... mükemmel olmak gibi bir niyetim yok cünkü.. bu centilmen hareketinizden ötürü teşekkür ediyorüm..... umarım örnek olursunuz......

Blackheart

Yazar
Albert ne demiş.. hiç hata yapmayan insan, yeni bir şey denememiştir...... Albert şunu da söylemiş... Bir hatayı iki defa tekrar etmeyen en mükemmel insandır... ama bu beni ilgilendirmiyör... mükemmel olmak gibi bir niyetim yok cünkü.. bu centilmen hareketinizden ötürü teşekkür ediyorüm..... umarım örnek olursunuz......
Kime? @Sux 'a mı? Sux hata avcısı gibi, örnek almaz :D

Serçe

Altın Üye
Napıyon yumurtaya kafa mı atıyon napıyon? Sen berbat bi yumurtasın, leş gibisin, sen bi tavuğun bokusun diyip rencide ederek mi kırıyon yumurtayı?

Neyse gideyim de yumurta kırayım. Dilimle.
Hayır ona makyaj yapıp psikolojisi hazırlıyorum tek elimde adam gibi kırılsın diye

Sux

Gümüş Üye

Anna Karenina

Özel Üye
yahu ben de avım, her an ensemde dkhgsl sizinle yine forumda denk geliyoruz ama O HER YERDE! bence bana da destek olmalıyız dhalgkl
Yeter artık diyerek böyle üzerimize üzerimize geliyor ya.. YETER.. BIKTIK GRAMERCİLERİN ZULMÜNDEN.......
videotogif_2022.05.27_11.52.18.gif

Classiic

Bu da gecer YA/HU
Elmas Üye
Simdi tek elle 2 yumurta tutabiliyorum derdim ama

Demiyorum.

Tek elle kirarim. Ellerimi kullanmadan bile kirarim .p

Üst Alt