sohbet odaları

Teknik Öneri ve Şikayetleriniz

Coldman

Yazar
selamlar, konu teknik mi değil mi bilmiyorum, yanlişsa da kusura bakmayın lütfen.
sorum şu, yazdığım yazıyı konuma eklediğimde her satırdan sonra boşluklar oluşuyor, benden mi kaynaklanan bir durum bu merak ediyorum. teşekkürler.

Şöyle:
C

O

L

D gibi.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
selamlar, konu teknik mi değil mi bilmiyorum, yanlişsa da kusura bakmayın lütfen.
sorum şu, yazdığım yazıyı konuma eklediğimde her satırdan sonra boşluklar oluşuyor, benden mi kaynaklanan bir durum bu merak ediyorum. teşekkürler.

Şöyle:
C

O

L

D gibi.
Yazdiginiz yaziyi ozel mesaj yoluyla gonderirmisiniz azizim?

juju

Bronz Üye
Beğen butonunda böyle suratlar var ya oraya şu ifadenin de eklenmesini istiyorum;
kusma.jpg
Lütfen. Tşkler.

climax

Yazar
:emoji_mask:
Bu gülümserler niye kafam kadar çıkıyor
Sizde normal mi (mobil)

Eugène

Bronz Üye
hayırlı işler, golay gelsin. dilekçeyi buraya mı bırakıyoruz?
-
ircforumlari teknik öneri dairesi başkanlığı'na

kurumunuzca uygulanan 44269285 sayılı kanun hükmü gereği gönderilen mesaj içeriklerini yetkisiz, sıradan çinko üyenin yeniden düzenleme yetkisi bir süre sonra kayboluyor. bu hakkı saklı tutmak mantıklı olmaz mı? sözlük alışkanlığı ama mesajı yazdıktan bir süre sonra düzenleme/ekleme yapma ihtiyacı oluyor bazen. forumsal'da da böyle bir uygulama vardı. bu durumun esnetilmesi söz konusu olabilir mi?

gereğinin yapılmasını arz ederim. yapılmazsa da selam ederim. ya ne yapaydım? vandal mıyım ben?

isim soyisim
imza.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
hayırlı işler, golay gelsin. dilekçeyi buraya mı bırakıyoruz?
-
ircforumlari teknik öneri dairesi başkanlığı'na

kurumunuzca uygulanan 44269285 sayılı kanun hükmü gereği gönderilen mesaj içeriklerini yetkisiz, sıradan çinko üyenin yeniden düzenleme yetkisi bir süre sonra kayboluyor. bu hakkı saklı tutmak mantıklı olmaz mı? sözlük alışkanlığı ama mesajı yazdıktan bir süre sonra düzenleme/ekleme yapma ihtiyacı oluyor bazen. forumsal'da da böyle bir uygulama vardı. bu durumun esnetilmesi söz konusu olabilir mi?

gereğinin yapılmasını arz ederim. yapılmazsa da selam ederim. ya ne yapaydım? vandal mıyım ben?

isim soyisim
imza.

Birbirlerine laf sokmak icin kullanilacak bir hale geliyor.

Bir sure sonra degistirmek istediginiz mesajiniz olursa rapor edebilirsiniz.

Başak

Altın üye
Helllöööğ. Uzun zamandir şikayet etmiyordum siftah günü geldi çattı.
Mesaj yazmak istediğimde ne emoji ekleyebiliyorum, ne renklendirme yapabiliyorum üstteki seçeneklerin hiçbiri tıklanmıyor sadece dosya ekleyebiliyorum. ( Mobildeyim, PC’den denemedim.) İnş beni çerezlerimden ayırmadan bu sorunu çözebiliriz, çünkü canım çerezlerim <3

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Helllöööğ. Uzun zamandir şikayet etmiyordum siftah günü geldi çattı.
Mesaj yazmak istediğimde ne emoji ekleyebiliyorum, ne renklendirme yapabiliyorum üstteki seçeneklerin hiçbiri tıklanmıyor sadece dosya ekleyebiliyorum. ( Mobildeyim, PC’den denemedim.) İnş beni çerezlerimden ayırmadan bu sorunu çözebiliriz, çünkü canım çerezlerim <3
Merhaba, resimdeki kırmızı ile çizdigim alana 1 kere tıklamanız yeterli olucak.
D8A819F3-68F2-4FF5-A1D7-BEFB71AAE750.jpeg

Başak

Altın üye
Helllööö. Normalde altın üyeler mesajlarını sınırsız düzenleme hakkına sahipti ama xenfero’ya geçince bu kalktı sanırım. Geçmişteki mesajımı editleyemiyorum. Bunu yeniden yürürlüğe sokabilme şeysiniz var mı?

Başak

Altın üye
Görmek istemediğimin konuların yanında eskiden - işareti oluyordu gizleyebiliyorduk. Kaldırıldı mı o? İrc ile ilgili konular gereksiz şekilde ana sayfamı kaplıyor nasıl gizleyebilirim?

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Helllööö. Normalde altın üyeler mesajlarını sınırsız düzenleme hakkına sahipti ama xenfero’ya geçince bu kalktı sanırım. Geçmişteki mesajımı editleyemiyorum. Bunu yeniden yürürlüğe sokabilme şeysiniz var mı?
Merhaba, mesaj duzenlemeleri ; karsilikli atisma halinde tahrik iceren mesajlarin atilip, ikili tartisma cikartilmasi ve dahilinde takibi yapilmamasi icin editlenmesinden mutevellit sure sinirlamasi getirildi. Anlayisiniz icin tesekkurler.

Görmek istemediğimin konuların yanında eskiden - işareti oluyordu gizleyebiliyorduk. Kaldırıldı mı o? İrc ile ilgili konular gereksiz şekilde ana sayfamı kaplıyor nasıl gizleyebilirim?
Burasi IRC tabanli bir platfrom, size gore gereksiz olan baska bir uyeye gore gerekli olabilir. Suan icin bu sekilde bir hizmetimiz bulunmamaktadir. Tesekkurler.

Başak

Altın üye
Forumu gece moduna alınca şoralar gözükmüyor ilgilenir misiniz?? Teşekkürleeeer

18F91460-352B-41F4-A082-F3EE986C82E9.jpeg

samaEL

Gümüş Üye
Style v1 temasını kullanıyorum gayet iyi öbürüne nazaran, ama alınan tepkiler kısmında mesaja tıklıyorum 1.sayfadan başlıyor normalde tıkladığım zaman o mesajımdaki sayfaya yönelmesi gerekmezmi örneğin mesajım 260.sayfada diyelim o sayfaya gidebilsek keşke tıklayınca 1. sayfaya değilde

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
tskler ilginiz icin
Diger tema ile alakali suan icin güncelleme dısunmuyoruz. Varolan haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Sayet begenmezseniz default kullanilan temaya yahut modern v2 ye gecis yapabilirsiniz.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 16, Misafir: 56)