Terazi Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu

Aze

Yönetici
Super Moderator
Katılım
Ekim 10, 2018
Mesajlar
7,107
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
8,684
Organizasyon,dernekler,arkadaş grubu,sosyal çevre, yaratıcılık ile ilgili işler, grup faaliyetleri ile ilgileneceğiniz bir dönemdesiniz. Bağımsızlık, bireysellik, özgürlük gibi konular ön planda olacak. Sürpriz, spontan, yaratıcılık gerektiren işler, bilim ve teknoloji ve elektrik ile ilgili konular, yer değiştirmeler gündeminizde olabilir.

Bu ay ilişkilerinizde farkındalıklar yaşayabileceğiniz bir dönem olabilir. Yeni arkadaş çevrelerine girebilir, farklı insanlarla vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Hayata bakış açınızın değişmesiyle mevcut arkadaşlar ile yolları ayırmaya da karar verebilirsiniz.

Sizin için güzel ve hayatın tadını çıkardığınız bir süreçte olacaksınız. Aşk ve ilişkiler konusu sizi bu ay biraz daha meşgul edebilir. Aynı zamanda maddi konular da sizin için bir hayli önem kazanacak. Kariyer konusundaki gelişmelere ve yeni değişikliklere açık olmalısınız.

Eğer çocuklarınız varsa, onlar ile ilgili de gelişmeler yaşanabilir. Eğer harcamalarınızı kontrol altına alabilirseniz, para durumunuzun sürekli iyiye gittiğini göreceksiniz.

Bu ay ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz. Oldukça yoğun bir ay geçirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınızla bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu noktada kendinizi göstermeniz veya kanıtlamanız gerekebilir. Sizden yoğun sorumluluklar beklenebilir.
 
Üst