Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Ters Adam Temel...

NightBlue

Yeni Üye
Bronz Üye
İspanya’da boğa güreşlerinde bir kural vardır: Boğa güreşçiye saldırır da, güreşçi bu saldırıyı savuşturursa, o anda bütün seyirciler ayağa fırlar ve “Oley” yani yaşa diye bağırırlar.

İşte yine bir boğa güreşinde boğa hücum edip de güreşçi bu saldırıyı savuşturunca, tribündekilerin hepsi kalkıp “Oley” diye bağırıyor ancak onlar oturduktan sonra sıskacık bir adam tek başına ayağa kalkıp incecik sesle “Oley” diyordu.

Bir, üç, beş hep yineledi bunu.. Bu adam Temel’den başkası değildi.
Nihayet herkes “oley” dedikten sonra Temel kalkıp tek başına “ole” diye bağırınca, yanındakiler merakla sordular bu davranışının nedenini. Temel gayet sakin:

Ben, poğayi tutayrum..

sksj

Hold on, pain ends
Bronz Üye
Çok komiklikli.

NightBlue

Yeni Üye
Bronz Üye
Gri cok tsk ederim okudun yorum yaptında ben konuyu acar acmaz yorum yaptın ne zaman okudun ne zaman yorum yaptın :D

sksj

Hold on, pain ends
Bronz Üye
Ben 8 yıl hızlı okuma kursuna gittim. Çok hızlı okurum, maşallah de geç.

Kuzey

Yeni Üye
Elmas Üye
Bildiğin balgam oldu bu :D

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)