Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Van Gogh’un İntihar Ettiği Silah Açık Artırma İle Satıldı

CRown

Çok Aktif Üye
Yönetici
Katılım
26 Mar 2019
Mesajlar
1,213
Puanları
93
Tepkime puanı
608

Ünlü Hollandalı ressam Vincent Van Gogh’un kendini öldürürken kullandığı düşünülen silah, Paris’te açık artırmayla satışa sunuldu. Lefaucheux marka silah 162 bin 500 avroya (yaklaşık 1 milyon 65 bin liraya) alıcı buldu.

Paslanmış ve kullanılamaz durumda olan silah 162 bin 500 avroya satıldı. İsmi belirtilmeyen ve özel bir koleksiyoncunun satın aldığı 7 mm’lik bir cep pistolu olan silah, 1960’lı yıllarda, Van Gogh’un kendini öldürdüğü Fransız kasabası Auvers-sur-Oise yakınlarında tarlada bulunmuştu.
Sanat tarihinin önemli silahı, Van Gogh Müzesi’nde sergilenmişti. Van Gogh’un silahı bir hancıdan ödünç aldığı ve bu silahla intihar ettiği belirtiliyor. Diğer bir ölüm senaryosu ise iki çocuğun silahla oynarken, kaza sonucu ateş almasıyla Van Gogh’un yaralandığı ve daha sonra öldüğü.
Vincent Van Gogh, 29 Temmuz 1890’da hayata veda etti.​
 

Adem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Mar 2019
Mesajlar
698
Puanları
0
Konum
İstanbul.
Tepkime puanı
1,061
Şu hayatı 1890'da bile yaşanmaz kılan şey neydi, neden böyle bir tercih yaptı düşünceleri kafamda dolaşırken bir an aklıma; Charles Bukowski'nin sözleri geldi..

Der ki;

En iyiler genellikle
intihar ederler
sadece kaçmak için
ve o geride kalanlar
asla tam olarak anlayamazlar
neden biri
onlardan kaçmak istesin ki..!

Sanırım çok haklı..
 
Üst