Wolfteam | Mavi Ekran - Mavi Ekran Hatası Çözümü

Fernando

Altın üye
wolfteam mavi ekran
wolfteam mavi ekran hatası
wolfteam mavi ekran sorunu
wolfteam mavi ekran hatası çözümü
wolfteam mavi ekran veriyor
wolfteam mavi ekran mavi ekran hatası resimli anlatım
wolfteam mavi ekran sorunu nasıl çözülür
wolfteam mavi ekran hatası windows 7
wolfteam mavi ekran hatası windows xp

Wolfteam oyuncularının başına en sık gelen sorunlardan biri mavi ekran hatasıdır. Bu yazıda Wolfteam mavi ekran sorununun Win 7 ve XP'de uygulanabilecek çözüm yollarını paylaşcağız.

1. Bilgisayarıma sağ tıklayıp "Yönet" diyoruz. Açılan pencere'nin sol tarafında bulunan kısımdan Hizmetler ve Uylamalar'ın hemen altındaki "Hizmetler" bölümüne geliyoruz.Açılan içerikte RPC hizmetlerini göreceğiz, bize lazım olan "Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC)" adlı seçenektir. Eğer ilk bakışta bulamazsanız Ad sütünü biraz büyüterek bakabilirsiniz, kolaylık sağlar.

2. Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC) Özellikler seçeneğini tıkladıktan sonra, Kurtarma sekmesine geliyoruz. Hemen altında bulunan Hizmet hatası oluştuğunda bilgisayarın tepkisini şeçin - Birinci Hata : Yeniden başlat seçeneğini değiştirip "Eylem yürütme" diyoruz.

Aynı şekilde İkinci ve sonraki hatalar içinde aynı seçeneği işaretliyoruz. Tamam deyip bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz. Kurtarmak için mavi ekran ve ardından reset atan her pc için, sözümüzün dışına çıkılmadığı sürece güvenilir bir yoldur.

Mavi ekran hatası bilgisayarlarda genel olarak ram'lerden veya power supply'den de kaynaklanabilir. Eğer yukarıda anlatılan çözüm yollarından herhangi biri sorununuzu çözmez ise bilgisayarınızın donanım ürünlerini kontrol etmeniz gerekmektedir.​

Bal Porsuğu

Gümüş Üye
sen boşver bunları gta 5, mkx falan takıl yakışır bize

Bal Porsuğu

Gümüş Üye

abi ekran kartı alamadım ki bir türlü :ofkelendim:
piyasa öyle abuk subuk olmuş ki mağazalarda 128 bitlik kartlara sırf 4 gb diye 500 lira çekiyolar. gidip vurucam hepsini en sonunda

ne alacağını biliyorsan mağazaları boşver, 750 Ti demiştin sanırım topla internetten gitsin, hatta ikinci el daha performanslı kartlar bile alabilirsin ben 670'i 400e satıp 970 i yine ikinci el 900 tl'ye aldım amerikadan getirmiş eleman garantisi yoktu türkiyede ama yepyeni kart jelatinini bile ben söktüm memnunum baya ucuza kapattım :)

Fernando

Altın üye
ne alacağını biliyorsan mağazaları boşver, 750 Ti demiştin sanırım topla internetten gitsin, hatta ikinci el daha performanslı kartlar bile alabilirsin ben 670'i 400e satıp 970 i yine ikinci el 900 tl'ye aldım amerikadan getirmiş eleman garantisi yoktu türkiyede ama yepyeni kart jelatinini bile ben söktüm memnunum baya ucuza kapattım :)

yurtdışında tanıdığım yok ki anasını satim. amazon'da 140 dolar kart. burda 500 kağıt. bide gidiyorsun kafanı karıştırıyolar :D yok onu alma r9 al. yok performans alamazsın cart curt.

Bal Porsuğu

Gümüş Üye
tanıdık benim de yok ya sahibinden.com'dan aldım

bütçe nedir max, sadece ekran kartı mı alacaksın?

Fernando

Altın üye
oyle dusunuyorum emin degilim aslinda. islemci fx-6300 var. ekran kartiyla yirtarmiyim bilmiyorum [emoji28]

Bal Porsuğu

Gümüş Üye
oyle dusunuyorum emin degilim aslinda. islemci fx-6300 var. ekran kartiyla yirtarmiyim bilmiyorum [emoji28]

sen sistemini tam yaz, bütçeni de belirt, technopat'a konu aç, ama türkçe kurallarına dikkat et direk banlıyorlar :D 6300 darboğaz yapmaz diye düşünüyorum ama yine de orada daha iyi bilenler var

Fernando

Altın üye
ya oralara konu açmak istemiyorum. adamlarda nasıl bir ego varsa şu kart nasıl diyorsun. onu alma kesinlikle şunu al diyo. ama hangi kartı sorarsan sor :D bütçem 500 diyosun adam 1000 liralık kart öneriyo. en iyisi yabancı forumlardan araştırmak :rolleyes:

Bal Porsuğu

Gümüş Üye
öyle şeylere pek rastlamadım ben 500 tl dersen en fazla 600 tllik öneri yaparlar :) zor bi süreç tabi