sohbet odaları

''X'' Kimdir?

Master

Altın üye
@X kimdir?
Konu altına POST olarak X'i tanıtabilir , sizin için kimdir sorusuna cevap verebilirsiniz..

* Kişilik haklarına uygun şekiller eleştilip konu altına POST atabilirsiniz. AKSİ halde IRCMedya Yönetimi yorumlarda ekleme çıkartma yapabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kursad

Kayıtlı Üye
@X kimdir?
Konu altına POST olarak X'i tanıtabilir , sizin için kimdir sorusuna cevap verebilirsiniz..

* Kişilik haklarına uygun şekiller eleştilip konu altına POST atabilirsiniz. AKSİ halde IRCMedya Yönetimi yorumlarda ekleme çıkartma yapabilir.

• Beğen
Tepkiler: No1

dOubLe

Özel Üye
@X uzun yıllar sonra ilk defa konuşma tanışma fırsatımız oldu.. Gayet iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: X

Chelt

Yönetici
Üst Yönetici
İyi zamanlarımız oldu. iyi ki tanıştık. Halen ara ara görüşürüz. Severim ibrahim'i. Yazın fırsatım olursa mutlaka bir çayını içmeye gideceğim yol üzerinden geçerken

• Beğen

Kursad

Kayıtlı Üye
mIRCLive ile tanıdığım Forum yönetiminde bulunduğum başarılı bi yönetici.

• Beğen

YouMyCure

Kayıtlı Üye
Merhaba Saygıdeğer Forum kullanıcıları,

Forumlara yıllarca emek veren ve değerli görüşlerini bizlerle paylaşmaktan kaçınmayan Forum Sahibi @X

Başlıktan da anlaşılacağı gibi X hakkında bildiklerinizi ve anılarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.

Evet siz "@X Kimdir?" sorusuna ne cevap verirdiniz?

Not: Küfür/Hakaret ve Kişiyi rencide edici postlar yasaktır.

Zeytin

Özel Üye
Şahsını tanımıyor olmama rağmen bende güven hissi uyandırmış biridir, ziyadesiyle de beyefendidir.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu

YaRGuCi

Kayıtlı Üye
@X yani ibrahim ile başka bir platformda gene beraberdik..istikrarlı, sağlam karakterli bir dostumdur.Bizleri tekrar bir araya getirdiği için teşekkür ederim ona :)

• Beğen

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Şahsını tanımıyor olmama rağmen bende güven hissi uyandırmış biridir, ziyadesiyle de beyefendidir.
Hanimefendi cok naziksiniz, seref duydum.

@X yani ibrahim ile başka bir platformda gene beraberdik..istikrarlı, sağlam karakterli bir dostumdur.Bizleri tekrar bir araya getirdiği için teşekkür ederim ona :)
Kardesim tekrar aramizda olmayi kabul ettigin icin ben asil sana tesekkur ederim.

Adem

Özel Üye
Kendisiyle çok uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz vardır. Şu sanal alemde tanınabilecek en dürüst ve kişilikli insanlardan birisidir. Kendisine has prensipleri vardır özellikle yöneticilik konusunda, adaletten ve dürüstlükten yana olan. IRC Aleminde tanınabilecek en kral adamdır. Her şey gönlünce olsun kardeşim.

• Beğen

yeLda

Özel Üye
Kaos anında dahi konulara itidalli yaklaşmayı tercih eden, öfkeli yahut agresif tutumuna tanık olmadığım oturmuş bir karakter.. Bir başkasının fikrini, bakış açısına hilaf olsa dahi adil bir tutumla değerlendireceği güvenini vermekte karşı tarafa.. Bir bakımdan reel hayatın yansıması niteliğinde sanal olarak nitelendirdiğimiz bu ortam .. Verdiğimiz tepkiler, yaklaşımlarımız, bakış açılarımız, ifade şeklimiz, üslubumuz vs.. Sanal ortamdaki tutumun kimliğin noktasında veri niteliğinde.. İşte bu yüzden sevgili X çizgin hiç şaşmasın yolun hep aydınlık olsun.

Justice

Bronz Üye
Her şeyden önce iyi bir insan. Herkese eşit mesafede yaklaşan son derece dürüst, adaletli, dengeli, mantikli ve her soruna çözüm odakli yaklaşan tarafsız bir yönetici.

Yolunuz ve bahtiniz acik olsun. Hayatınızda basarilar diliyorum sevgili @x

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Kendisiyle çok uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz vardır. Şu sanal alemde tanınabilecek en dürüst ve kişilikli insanlardan birisidir. Kendisine has prensipleri vardır özellikle yöneticilik konusunda, adaletten ve dürüstlükten yana olan. IRC Aleminde tanınabilecek en kral adamdır. Her şey gönlünce olsun kardeşim.
Bir insana acabasi DOSTUM diyebilmek cok guzel bir his kardesim, sayende. :)

Kaos anında dahi konulara itidalli yaklaşmayı tercih eden, öfkeli yahut agresif tutumuna tanık olmadığım oturmuş bir karakter.. Bir başkasının fikrini, bakış açısına hilaf olsa dahi adil bir tutumla değerlendireceği güvenini vermekte karşı tarafa.. Bir bakımdan reel hayatın yansıması niteliğinde sanal olarak nitelendirdiğimiz bu ortam .. Verdiğimiz tepkiler, yaklaşımlarımız, bakış açılarımız, ifade şeklimiz, üslubumuz vs.. Sanal ortamdaki tutumun kimliğin noktasında veri niteliğinde.. İşte bu yüzden sevgili X çizgin hiç şaşmasın yolun hep aydınlık olsun.
yeLda hanim, sizin bu guzel sozlerinize karsilik verecek kelimeler bulmakta zorlaniyorum. Eksik olmayin, cok tesekkur ederim.

Her şeyden önce iyi bir insan. Herkese eşit mesafede yaklaşan son derece dürüst, adaletli, dengeli, mantikli ve her soruna çözüm odakli yaklaşan tarafsız bir yönetici.

Yolunuz ve bahtiniz acik olsun. Hayatınızda basarilar diliyorum sevgili @x
Sana ''kardesim'' diyebilirmiyim Ay ? :) Tesekkur ederim.

Son düzenleme:

Metin

Bronz Üye
Şahsı olarak tanımam ama bir dönem IF deki yöneticiliğini biliyorum, ZNET de aynı sekilde sakin ve terazisi şaşmayan bir karaktere sahib dir, ego yöneticiliğinden arınmış herkese eşit ve samimi bir duruşa sahib dir, dilerim ki bu platforumdada daha büyük bir başarı ile en iyisi olur, emek veren ve dürüst olan her insanın kazanmasından yanayım inanıyorum ki bunu da başaracak, burda kan durmaz akacak : ).

• Beğen

Justice

Bronz Üye
Sana ''kardesim'' diyebilirmiyim Ay ? :) Tesekkur ederim.
Kelimelerle ifade edilmeyecek derecede mutluluk duyarim. (:

Alper'cim senin papucunu dama atıyorum. akdhjf
halbuse az önce yedigim tatlı Alpercigimsiz bogazimdan gecmemisti de zorla tarifini vermiştim. :;msm:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 14)