sohbet odaları

yardım edin

beastmilk

Kayıtlı Üye
Öncelikle evli çocuklu bir erkeğim.
Beş yıldır birlikte çalıştığım bir bayan arkadaşım var.benden sekiz yaş büyük.boşanmış.bir oğlu var.
Yapım gereği kadınlarla iyi anlaşıyorum.erkek arkadaş sayım daha az. Kadınlar bi şekilde beni kendilerine yakın buluyor.yakışıklı falan olduğundan değil. Yanlış anlaşılmasın çapkın falan da değilim.
Neyse konumuza dönelim.
İşte bu yukarıda bahsettiğim arkadaşım aniden işten ayrılmak istediğini söyledi.hiç bir mantıklı açıklaması yoktu.sadece buralardan gitmek istiyorum dedi..evet ozel hayatında da zorlukları vardı ve artık iş yükünü kaldıramıyorum dedi.henuz başka bir iş bile bulmadan çekip gitti.
Yahu o kadar çok şey paylaşmısız ki. Dışarda içerde hep birlikteydik. İstanbulun her yanında, işyerinin her santimetresinde anılar biriktirmişiz.
Tamam durun.biz hiç sevgili olmadık.yatmadık.öpüşmedik.
Biz çıkıyor değildik ama ayakkabı almaya bile birlikte giderdik.
Şimdi gidişiyle ruhum daralıyor.uyuyamıyorum.heryer herşey onu hatırlatıyor.arabada ayrılık şarkıları dinliyorum.daha önce anlamsız gelen o şarkılar artık içimi acıtıyor ve gizli gizli ağlıyorum.
Hergun içmeye başladım.
Dağıldım gittim..
Naapcam ben? Napcaam lanet olsun!

Eru

Platin Üye
Vah vah! Ne içiyon?

beastmilk

Kayıtlı Üye
J&b pan dalga geçme.valla bak durum bu

beastmilk

Kayıtlı Üye
ee sen bu durumdaysan her gün içiyorsan eşin çocuğun demiyor mu sana sen naabıyon falan diye
Diyo..hiç moralim bozuk falan diyorum.farkındayım çok aptalca ama şu an hissiyatım bu. Ve bu durumla başa çıkamıyorum

ßaşak

Altın üye
Öncelikle evli çocuklu bir erkeğim.
Beş yıldır birlikte çalıştığım bir bayan arkadaşım var.benden sekiz yaş büyük.boşanmış.bir oğlu var.
Yapım gereği kadınlarla iyi anlaşıyorum.erkek arkadaş sayım daha az. Kadınlar bi şekilde beni kendilerine yakın buluyor.yakışıklı falan olduğundan değil. Yanlış anlaşılmasın çapkın falan da değilim.
Neyse konumuza dönelim.
İşte bu yukarıda bahsettiğim arkadaşım aniden işten ayrılmak istediğini söyledi.hiç bir mantıklı açıklaması yoktu.sadece buralardan gitmek istiyorum dedi..evet ozel hayatında da zorlukları vardı ve artık iş yükünü kaldıramıyorum dedi.henuz başka bir iş bile bulmadan çekip gitti.
Yahu o kadar çok şey paylaşmısız ki. Dışarda içerde hep birlikteydik. İstanbulun her yanında, işyerinin her santimetresinde anılar biriktirmişiz.
Tamam durun.biz hiç sevgili olmadık.yatmadık.öpüşmedik.
Biz çıkıyor değildik ama ayakkabı almaya bile birlikte giderdik.
Şimdi gidişiyle ruhum daralıyor.uyuyamıyorum.heryer herşey onu hatırlatıyor.arabada ayrılık şarkıları dinliyorum.daha önce anlamsız gelen o şarkılar artık içimi acıtıyor ve gizli gizli ağlıyorum.
Hergun içmeye başladım.
Dağıldım gittim..
Naapcam ben? Napcaam lanet olsun!
O kadin iyiki gitmis bu bir.
Ikincisi bunu esinle paylas.
Ucuncusu cocuguna bakacak biri varsa cocugu birakin ve esini al sehir disina git. Hani su istanbulda bi yer var adini diyemiyorum istanbulun 200 km falan disinda bungalo evler olan bi yer esini al oraya git esinle bence

beastmilk

Kayıtlı Üye
ßaşak ne demem gerekiyor? Yani ben başka birine sanırım aşık oldum mu diyim?

ßaşak

Altın üye
Hayir tabiiki boyle demeyeceksin. Evet bunu diyeceksin ama bu sekilde degil.
Esinde eksik olan o cocuksu yan o dogal hal o cilve o naz eksik buldugun bisey var esinde.
Yani esinde olmayip o kadinda olan bisey seni bilmeden bu bagimliliga surukledi
Bu sekilde anlatacaksin iste. Iliskimizde eksik olan seyler beni duygu bosluguna surukluyor ve bu iliskiyi taze tutamaz hale geldim bana yardim etmelisin gibilerinden.
Esin seni anlayacaktir.

Classiic

Platin Üye
Esin annamaz seni ben diyim sana. Soylemen daha kotu olur

Xerath

Gümüş Üye
Kadınlar bencildir onun olanları başkasıyla paylaşmaz bunları eşinle paylaşırsan paylaşacağın son şey olur.

Yukarıdaki arkadaşında dediği gibi karını al şehir dışına çık tatil yap. Karın olduğundan önce ailen olduğunu hatırlaman gerek bundan sonra her şeyi rahatlıkla çözersin

Eru

Platin Üye
Vodka iç.
Bu yaştan sonra aşık mı oldun la? Ne bu? İkinci bahar mı? Yüzünü falan yıka.

beastmilk

Kayıtlı Üye
ßaşak bak bu çok iyi.inanılmaz iyi bir dinleyicisin.ve teşhislerinde haklısın. Tam da olan bu. O bana karşı çok kibar ve anlayışlıydı.daha konuşmaya başlamadan ne diyeceğimi bilirdi. Her konudan konuşabilirdin. Entelektueldi. Hayata tek başına tutunmuştu ve o güçlü duruşuna hayrandım.ama bazen çok basit şeylerde benden yardım ister, beni onore etmek için kendi başa çıkabileceklerini benim sayemde yapmış gibi gösterirdi. Ama bizim hanım elde telefon candy crush oynayıp hatırla gonul dizisi seyreden bi tip. Ha Allah var.evine çocuğuna bağlıdır.çalışkandır.namusludur. Ama bizim hanımla günlük hayat dışında bişey paylaşamazsın. 13 yıllık evliyim.bi kez gerçekten beni sevdiğini hissettiremedi bana

ßaşak

Altın üye
ßaşak bak bu çok iyi.inanılmaz iyi bir dinleyicisin.ve teşhislerinde haklısın. Tam da olan bu. O bana karşı çok kibar ve anlayışlıydı.daha konuşmaya başlamadan ne diyeceğimi bilirdi. Her konudan konuşabilirdin. Entelektueldi. Hayata tek başına tutunmuştu ve o güçlü duruşuna hayrandım.ama bazen çok basit şeylerde benden yardım ister, beni onore etmek için kendi başa çıkabileceklerini benim sayemde yapmış gibi gösterirdi. Ama bizim hanım elde telefon candy crush oynayıp hatırla gonul dizisi seyreden bi tip. Ha Allah var.evine çocuğuna bağlıdır.çalışkandır.namusludur. Ama bizim hanımla günlük hayat dışında bişey paylaşamazsın. 13 yıllık evliyim.bi kez gerçekten beni sevdiğini hissettiremedi bana
Zaten evlilikleei bitiren bu. Erkeklere kizar bide hanimlarimiz.
Flört etmeyi bilmiyorlar evliligi belli kaliplara oturtmak bitiriyor iliskileri.
Ne yapmak gerek esini tanisam nokta atisi yapayim dicem ama tanimiyorum. Yani sabit fikirli bi insansa spontane yasamaya mecburen devam edeceksin.
Yok degismeye musaitse. Dedigim gibi ev hanimligini g3ne yapsin ama senle sevgili gibi evli olsun.
Bunlari acikca konusman gerekiyor bence esinle.
Cunku seni kaybettigini ima edersen 360 derece doner
Sen yukardakilerin aman paylasma nidalarina bakma. Bizim turk kadini kocasini kaybetmek soz konusuysa savasci zeynaya donusur.

beastmilk

Kayıtlı Üye
Vodka iç.
Bu yaştan sonra aşık mı oldun la? Ne bu? İkinci bahar mı? Yüzünü falan yıka.
İşte..düşün yani! Biri bunu bana anlatsa "oha lan manyak mısın derde bak" falan der kahkahalarla gülerdim..ama bu çok ağır Bi duydu..yokluğuyla baş edemiyorum.ve komik olan bunu anca o gidince anladım

rt

Bronz Üye
Ama bizim hanım elde telefon candy crush oynayıp hatırla gonul dizisi seyreden bi tip. Ha Allah var.evine çocuğuna bağlıdır.çalışkandır.namusludur. Ama bizim hanımla günlük hayat dışında bişey paylaşamazsın. 13 yıllık evliyim.bi kez gerçekten beni sevdiğini hissettiremedi bana
boşan kanki başka birine asık olmana gerek yok karın hakkında boyle dusunuyosan bitmiş zaten olay.

Xerath

Gümüş Üye

Ben aile yapısına aşırı hassas biriyimdir. Eşini bu şekilde tarif etmen bile gözünün dışarıda olduğunu anlatıyor. Eşinin durumuna üzüldüm, bahsi geçen hanımefendiyede üzüldüm. Ama sana hepsinden daha çok üzüldüm.

Kendinden pay biç eşin gelip ben senin sürekli forumlarda dolaşmandan sıkıldım görüştüğüm başka biri var deseydi ne yapardın. Karında sana aynısını yapacak burada insanların süslü sözlerine bakma dizi değil gerçek hayattasın eşine söylersen onun güvenini kaybedersin bir dahada sana asla güvenmez. Güvenmediğini de sana hissettirir

Eru

Platin Üye
İşte..düşün yani! Biri bunu bana anlatsa "oha lan manyak mısın derde bak" falan der kahkahalarla gülerdim..ama bu çok ağır Bi duydu..yokluğuyla baş edemiyorum.ve komik olan bunu anca o gidince anladım
Dostum bak güneydoğuda tanklar şehirleri bombalıyor. Ölen bebekler ve çocuklar var. Başımıza yezidler çökmüş. Asıl dertler bunlar. Aşk duygusu elde edemeyiştendir. Bence de elde etme o her kimse. İçine göm gitsin. Bizler egenliği geçtik öyle değil mi? Bunları yaşamıştık.Eşin ve çocuklarının kıymetini bil ve mutluluğunun tadını çıkar. Konusunu bile açmamalısın. Çok ayıp!

beastmilk

Kayıtlı Üye
ßaşak çok teşekkür ederim.
Birincisi ben karımı aldatmadım sonuçta.
Ben başka birine kalbimi açmış olduğumu bile yeni anladım.
Genç bi yeni yetme oğlan gibi davrandığım için üzgünüm.

İkinci konu "O"..onu arayacak mıyım ? Ne biliyim görüşmek isterse? Yoo ben bunları kaldıramam

Xerath

Gümüş Üye
Bir kişi söylerse inanma iki kişi söylerse şüphe et üç kişi söylerse inan

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)