Yargı dizisi "Uluslararası Emmy Ödülü" kazandı

Lefty

Yönetici
Board Admin
Mesajlar
29,147
Puanları
293
Tepkime puanı
22,541
Kanal D ekranlarında yayınlanan "Yargı" dizisi, Uluslararası Emmy Ödülü'ne layık görüldü. "En iyi Telenovela" kategorisinde ödül alan dizinin yıldızları Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu da New York'ta düzenlenen törende hazır bulundu.

Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri, New York'ta sahiplerini buldu. New York Hilton Midtown Otel'de düzenlenen törende, 20 ülkeden 14 kategoride 56 yapım temsil edildi.

Törende, Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, "En iyi Telenovela" kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu törende hazır bulundu.

Yıldızların kırmızı halıda yürüdüğü gecede Pınar Deniz, askılı klasik siyah elbisesi ve metalik saplı siyah çantasıyla dikkati çekti.

Kaynak

 

Melodram

Özel Üye
Mesajlar
17,302
Puanları
294
Tepkime puanı
25,578
kaan bey tam bir boğa burcu, yataktan uyanmış saçlarıyla bile sönük duramıyor. pınar’a da bu saç kesimi çok yakışmış, normalde beğenmiyordum bu kızı enerjisi sinsi geliyordu ama bu saçla o sinsiliğini kırmış… ödülü de hak ettikleri aşikar. 3. sezon olmasa daha iyi derken her sezon farklı bir noktadan hikayeye heyecan katıyorlar diziye. yorumlamam bitti, tşk.
 

Karma

Elmas Üye
Mesajlar
26,208
Puanları
353
Tepkime puanı
1,755
yargı hangisiydi ya
en son bozkırı izledim
 
Üst Alt