sohbet odaları

Yaşadığı 220 İlişkiden Sonra Erkeklerden Ümidini Kesip Köpeği ile Evlenmeye Karar Veren Model Elizab

Cigdem

Özel Üye
Yaşadığı 220 İlişkiden Sonra Erkeklerden Ümidini Kesip Köpeği ile Evlenmeye Karar Veren Model Elizabeth Hoad

Başarısız sonuçlanan 220 ilişkinin ardından, eski model Elizabeth Hoad köpeği ile evlenmeye karar verdi.

Elizabeth şu anda, 6 yaşındaki Logan isimli golden retriever ile evlenmek için yerel Katolik klisesinin iznini bekliyor.

49 yaşındaki Elizabeth, eskiden Page 3 için modellik yapıyordu

20 konuğun önünde evlenmeyi planlayan model, evlilik yüzüğü takacağını, Logan'ın da bir şapka ve papyon takıp, yelek giyeceğini belirtti.

Logan'ın en yakın arkadaşları Ajax ve Bear da orada olacakmış..

Elizabeth, düğünden sonra köpek dostu otellerden bir tanesine balayına gideceklerini de ekledi.

Ve önceki ilişkileri için şunları dile getirdi:

"8 yıl içerisinde 220 ilişkim oldu ve hepsi felaketti. Ben de bunlarla uğraşmak yerine Logan'la evlenmeye karar verdim. Beni asla bırakmayacağını biliyorum ve birbirimizi seviyoruz."

Alıntı

• Beğen
Tepkiler: X

Bahtiyar

Bronz Üye
Abi ne manyak insanlar var. Üşenmemiş saymış tek tek. Eee tabi 220 kez ilişkiye girdikten sonra farklı zevkler araması normal ama bu köpek olmamalıydı. Aklımda deli sorular var yine şu konu dan çıksam iyi olacak.

Coldman

Kayıtlı Üye
ne desem bilemedim. merak iyi değildir diyip susayım yoksa buna normal yorum yapmak zor benim için.

Cigdem

Özel Üye
Hiç olmazsa hayvanlar gerçekten seviyor

Köpüş de çok tatlı gülmüş ya

Zeytin

Özel Üye
Hadi bu hanim evlenmek istedi anliyorum da nikahi kiyan nasil kiydi. Ben olsam gulerim. Dugune kac davetli geldi acaba ben bunu merak ettim. Bir de kopek dostu otelde balayi yapacaklarmis hey allahim guler misin aglar misin : )

Cheyenne

Özel Üye
Allah mutlu etsin öncelikle sonra, akıl fikir versin amin. :)

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Alpercigim sosyolojik ve duygusal yonden bu konuyu inceleyip, adeta bir ASK DOKTORU olarak ilgili hususta bizleri bilgilendirirmisin, cok rica ediyorum!

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Alpercigim sosyolojik ve duygusal yonden bu konuyu inceleyip, adeta bir ASK DOKTORU olarak ilgili hususta bizleri bilgilendirirmisin, cok rica ediyorum!
Bunlar hep marjinallikten ilgi manyaklığı, kendini beğenmişlikten! Öyle değil mi Adem ? Öyle değil mi Sayın Neo ?

Cigdem

Özel Üye
8 yıl içerisinde 220 ilişkim oldu ve hepsi felaketti. Ben de bunlarla uğraşmak yerine Logan'la evlenmeye karar verdim. Beni asla bırakmayacağını biliyorum ve birbirimizi seviyoruz."

Kadınlara şu hıssı yaşatıp sonra ne beklıyorsunuz kadın 220 kez şansını denemiş

Makul bir çözüm

Hira

Bronz Üye
Bazen insanın kalp kırıklığından devreleri yanar...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 10)