sohbet odaları

Yayındayım !

A

aXi

Guest

En başta şarkıcı olarak başlayan Esra Balamir Dame Ajans mankeni ve TV sunucusu Esra Balamir olarak devam etti şohrete uzanmaya, 90lı yıllarda şöhretli ve başarılı bir vj olarak Yalçın Dümer ile evlendi ama Dümer Serpil Çakmaklı ile sürdüremediği evlilik hayatını Esra Balamir ile de sürdüremedi.

Sunuculukta başarısını kanıtlamış Esra Balamir tv de sabah programını sunarken olaylı bir şekilde yerini Harika Avcı'ya kaptırmıştı, ama dönen entikalar onu ortada kalmasınaneden olamadı ve Esra Balamir bir magazin programına geçti.. Ama hiç bir zaman TV de popülerliğe ulaşamazdı ve ulaşamadı da.

Birden alakasız kişilerden telefonlar almaya başladı, neden nerden nasıl falan diye merak içinde olayı araştırınca telefon numarasını Yeliz Yeşilmen'in önüne gelen herkese verdiğini hatta dağıttığını öğrendi, medya olayın üzerine gidince yine biraz gündem oluştu.
İsmi çapkına çıktı çünkü yanında kim olurda olsun fotoğraflardan kaçmadı maskeler falan da takmadı, aslında yanındakiler tanıdıklarıydı, ama aşk hayatında da Esra Balamir gizlilikten hoşlanmayan Esra aşk yaşadıklarıyla da pozlar verdi.


 

Lima

Bronz Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
1,451
Puanları
93
Konum
Bjk...
Tepkime puanı
741
Hayırlı yayınlar Bu yayın kesilmesi tek bendemi oluyor acaba
 

Kursad

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Mart 2019
Mesajlar
196
Puanları
28
Tepkime puanı
31
Hayırlı yayınlar Bu yayın kesilmesi tek bendemi oluyor acaba
Şahsi bi program sorunum idi.
DJ|BaLaBaN ile devam ediyoruz :)
Kusrumu maruz görün en kısa sürede tekrar bi yayında görüşüceğiz :)
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)

Üst