Neler yeni

Yazılımcı olmak

sahincınar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar mağazacılıktan sıkıldım artık gerçek bir meslek sahibi olmak istiyorum bunun içinde yazılım öğrenmeyi düşündüm. Yazılım kursuna gitmek gibi planım var sizce kursa giderek öğrenebilir ve önemli noktalar biride iş bulma olanağım yüksek mi? Kurs önerebilecek arkadaşlar için evim kadıköyde en azından yakın olursa rahat ederim. Teşekkkürler.

X

Çok Aktif Üye
Yönetici
Administrator
Merhaba @sahincinar Yazilimdan kasit nedir tam olarak?

Hangi alana yonleneceginize iyi karar vermeniz lazim.

https://www.bilgeadam.com/akademi/bilisim-uzmanligi/yazilim-uzmani-net

Bilgeadam’in kursunu onerebilirim, biraz tuzludur ama kesinlikle isinize yarar. Su var tabi dünyanin en iyi kursuna okulunada gitseniz kendiniz arastirmaniz ve uzerinde bol bol pratik yapmaniz lazim.

Yazilim konusunda Lanet Nokta Daemon Neoda gorurlerse tavsiye vereceklerdir ayni sekilde.

juju

Çok Aktif Üye
Bronz Üye
Bende böyle bir eğitim almak istediğim için başlığı takip edeceğim.

Grifikir

Çok Aktif Üye
Altın üye
Yaşınız 30 a yaklaştıysa biraz zorlar. yazılımcı olmak seneler ister ve başaramayabilirsiniz . Kendinizi zeki hissediyorsanız deneyin

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
BilgeAdam'a devamlılık şartını sağladığın sözünü verdiğin sürece iş buluyorlar diye biliyorum. Herhangi bir kursunda geçerlidir bu yazılım/tasarım.
Yazılım yazarak öğrenilir. Pratik yapmadan öğrenemezsin. Hangi dilden başlayayım diye de sormamak lazım. Bir yerden başla bi zamanla şekilleniyorsun zaten.

döngüsel

Çok Aktif Üye
Gümüş Üye
sabırsız biriyseniz ve çabuk sıkılıyorsanız hiç başlamayın. ben html'den sonra bırakmıştım. bu tip şeyler beni fazlasıyla boğuyor.: )

emrekoylu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba yaklaşık iki yıl önce smartpro akademiye gitmiştim. Ben 2 yıllık programcılık mezunuyum benim gitme sebebim iş kurla ortak çalışmaları vardı burslu eğitim veriyorlardı. Şöyle söyleyebilirim parada vermiş olsam hiç pişman olmazdım gerçekten geçen 7 ayım çok verimli geçmişti. Ben kendi refasımla iş bulmuştum ama bir çok kursiyere refarans oldular. Kadıköy de boğanın arkasındalar yolun düşerse tavsiyem görüşmen.

Daemon

Aktif Üye
Özel Üye
Bilgeadam dan zamaninda egitim aldim ve tavsiye ederim. Biraz zorlanabilirsiniz fakat kavradinizda emin olun cok iyi seyler yapabilirsiniz.

Neo

Aktif Üye
Yönetici
Güvenlik
Birseyler ogrenmenin yasi olmaz. Zaten bilisim ortaminda bir son yok, her gecen gun hatta her saat yeni seyler oluyor. Egitim almak gidecegin yolu kolaylastirir sen uzerine katarak gidebilirsin.

Darkshades

Üye
Kayıtlı Üye
Canınız sıkıldığında hobi için olabileceğiniz bir şey değiş yazılımcı olmak. Yemeğin üstüne yenilecek tatlı gibi bahsedilmiş. Senelerini vermen gerekiyor.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)