sohbet odaları

Yeni FarmVille Hileleri, 2011

K

Külkedisi

Guest
FarmVille Hileleri, Yeni FarmVille Hileleri, 2011 FarmVille Hileleri
FarmVille Zynga firması tarafından geliştirilmiş sosyal network oyunlarından en önemlilerindendir Iphone ve Facebook sayesinde 10. milyon kullanıcıya ulaşmaktadır.

Bu oyun tarz olarak MMORPG tarzındadır. Çiftliğin için hangi ürünler alacagını öğrenmenin en iyi yolu ise arkadaşların ve komşu çiftlikler olacaktır, bu oyun tüm yaş gruplarına hitap eder ve oynaması ve öğrenmesi cok kolaydır.

Hızlı Oyun için kodlar 1

Bir Bölge seçin ve yeni bir alan kurun üzerinde sadece çimler bulunsun, daha sonra 9 alanı temizleyin Çiftçinizi tarlanın ortasına ‘walk’ yürütün

Sonra market bölümüne gidip en ucuz çitlerden alın ve çiftçinizin etrafını çitlerle çevirin daha sonra çiftçiniz tamamen bir kutu alan içerisinde kalacak ve çok hızlı bir şekilde ekim yapmaya başlayacaktır.

Bu çit hilesi size çok hızlı ekim sağlayacaktır eğer sayıca cok fazla pulluk ve bitkiniz varsa çiftçinizi buraya kilitlemek çok büyük bir fayda getirecektir.

Hızlı Ekip Biçme

FarmVille’da hızlı ekip biçmenin birçok yolu vardır, siz bilgisayar başında olmasanız dahi bitkileriniz büyüyecektir, bitkileriniz ekerken arkadaşlarının ve çok gelişmiş çiftlikleri örnek alırsanız işiniz kolaylaşacaktır.

Eğer Bilgisayarınızdan 8 saat uzak kalacaksanız domates, kabak ve şeker pancarı ekin, İlerleyen levellerde çok değişik bitkiler sizleri bekleyecek ve bunlar çok büyük paralar kazandıracaktır.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst