sohbet odaları

ZSohbet.Net Oper Admin Alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZeuS

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli arkadaşlar dostlar, Sunucumuzda görevlendirilmek üzere oper admin alımlarımız uzun bir süreden sonra tekrar başlamıştır.En son geçen sene bu şekilde ilan konusu açmıştık, az ve öz bir Yönetim kadrosuna sahibiz.
Ekibimize katılacak arkadaşlardan beklentimiz, bizim gibi uzun online süresine sahip veya yakın olmalarıdır.Günde en az yedi sekiz saat online süresine sahip arkadaşları aramıza bekliyoruz.
İkinci olarak kalıcı düşünen uzun vadeli düşünen arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.Bir kaç gün yada saat durup sonra sağda solda gezen ne istediğini bilmeyen başka yerlerde yetki alan ve sürekli bırakan insanları sunucumuzda istemiyoruz.
Bunun dışında sunucumuzda saygı sevgi her zaman ön plandadır. ZSohbet sunucumuz istikrarlı olarak büyümekte olan gelişen bir sunucudur.Aramıza bu dönemde katılan arkadaşlar ilerleyen dönemlerde ZSohbet'Net'in yükselişinde katkısı olan demirbaş diyebileceğimiz bir konuma sahip olacaklardır.
Şunuda eklemek istiyorum, sunucumuza gelerek kendini telnetci veya webci adı altında tanıtıp telnet şifresi ftp şifresi isteyen kişiler hiç boşuna zahmet edip yorulmasınlar o tür kişileri aramıza almıyoruz.
Sunucu üzerinden benimle dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz.Sunucudaki nikimde ZeuS
Herkese saygılarımı sevgiliermi sunar, keyifli forumlar dilerim...

Carpediem

Kayıtlı Üye
Aradığınız Yetkili arkadaşı bulma dileginizle başarılarınızın devamını dilerim.

ZeuS

Kayıtlı Üye
Merhaba, Gerekli alımlar tamamlanmıştır.
Konunun kilitlenmesini rica ediyorum.
Herkese keyifli forumlar dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)